Paralēlā parkošanās 6 soļos

10 Sep, 2013
Paralēlā parkošanās 6 soļos

Esat veikuši neskaitāmus apļus Rīgas centrā, lai atrastu brīvu vietu, kur novietot automašīnu, līdz beidzot ievērojat, ka viena automašīna ir ieslēgusi pagrieziena radītāju un grasās atstāt stāvvietu. Jūs ieslēdzat savu pagrieziena rādītāju, lai citiem dotu zīmi, ka Jūs esat noskatījuši šo vietu un grasāties tur novietot savu automašīnu. Jūs uzsignalizējat ar gaismām, lai stāvvietā esošā automašīna zinātu, ka ir droši braukt ārā. Lieliski, vieta ir atrasta, un, nu, jāpielieto paralēlās stāvvietas parkošanās iemaņas.

\"Parkošanās

1. Izvēlieties savu vietu.

Izvēlieties savu parkošanās vietu, kur jūtaties ērti, pamatojoties uz sava auto izmēriem un parkošanās prasmēm. Izvērtējiet situāciju un savas prasmes reāli, pat, ja esat izmisis!

2. Gatavi iekarot.

Izmantojiet pagrieziena radītāju, lai noradītu uz savu izvēli un brīdinātu transportlīdzekļus aiz jums. Paskatieties sava auto atpakaļskata spogulī, lai pārliecinātos, ka Jums aiz muguras tieši nav automašīnu. Ja bīstami tuvu Jums aiz muguras nav automašīnu, par pārējiem aizmirstot, uzsāciet parkošanās manevru. Atcerieties, jebkura automašīna aiz jums ir bijusi Jūsu situācijā un pagaidīs. Pilnīgi nevajadzīgs ir stress uztraucoties par pārējiem.\"Parkošanās

5.\"S\" otrā - pēdējā daļa.


Izgrieziet riteņus līdz galam uz kreiso pusi - Jūs grasāties pabeigt \"S\" manevru. Ar riteņiem sagrieztiem uz kreiso pusi, sekojot līdzi Jūsu automašīnas priekšpusei, lai tā neaizskar priekšā esošo automašīnu un aizmugurei, lai tā neaizskar aizmugurē esošo automašīnu - lēnām brauciet atpakaļgaitā paredzētajā vietā.\"Parkošanās

 

Izdošanās!

Urā! Nu jau Jūs esat noparkojies un varbūt pat atsācis elpot. :) Lūk, vēl daži padomi, kas palīdzēs iespraukties šaurās vietās:

  1. Jūs vienmēr varat saregulēt spoguļus uz leju, lai redzētu distanci starp riepām un ietves malu, kā arī starp automašīnu un dažādiem zemu esošiem priekšmetiem.
  2. Vienmēr uzmanieties no netālu esošiem stabiem un ceļu zīmēm.
  3. Ja nejūtaties droši par savām spējam, veltiet laiku treniņam kādā klusākā ielā bez lieka spiediena no apkārtējiem.
  4. Pirms atstāt automašīnu, pārliecinieties, vai netraucējat izbraukt blakus esošajām automašīnām.

Gatavojaties braukt prom? Iztaisnojiet riteņus un lēnām brauciet atpakaļgaitā, līdz atstatums starp Jūsu un aizmugurē esošo automašīnu ir tik niecīgs, ka vēl nedaudz un to aizskarsiet. Sagrieziet riteņus līdz galam uz kreiso pusi, ieslēdziet pagriezienu, ielieciet pirmajā ātrumā, skats atpakaļskata spogulī un lēnām izbrauciet no apstāšanās vietas. Skatieties, lai Jūsu automašīnas priekšējais bampers neaizskartu priekšā esošo automašīnu! Ja tomēr pastāv tāda varbūtība, sagrieziet stūri pa labi, nedaudz iebrauciet atpakaļ un mēģiniet vēlreiz, šoreiz vajadzētu izdoties.

Views
(0)
Comments
(0)

Comments

Log in to comment with:
Full training

Create an application or conclude agreement

Choose a category
Choose a city, district
Choose your nearest branch
Choose the language and time of the lesson
Ask a question

Thank you for your question!

The administration will contact you shortly!

Report a mistake!

Thank you for your suggestion!

We will contact you if we have any questions.
We will review the suggestions carefully and make adjustments.