Driving school reviews

Log in to comment with:

Artūrs Ozoliņš

19 Aug, 2019

Esmu dusmīgs, jau 3 reizi atliek 95 koda kursus ,pēdējo reizi pat nepaziņoja par atlikšanu, aizbraucu neviena nav. Neveiciet nekādas priekšapmaksas, nebus jādomā kā dabūt naudu atpakaļ

Katrīna Pavlovska

31 Jul, 2019

Prieks, ka izvēlejos Presto autoskolu! Bija patīkama attieksme no personāla visā apmācību procesā. Paldies!

Valters Galss

23 Jul, 2019

Liels paldies visai autoskolas Presto komandai! Liels paldies Zigmāram Jansonam par pacietību mācīt visu no 0 un paldies arī Aleksandram Derjozkinam un Viktoram Kozlovam par padomiem eksāmena kārtošanā! Ļoti atsaucīgi pasniedzēji un komanda! Iesaku visiem, kas vēlas apgūt B kategoriju un tajā pašā laikā ietaupīt laiku!

Mikus Cīrulis

15 Jul, 2019

Paldies Presto par A kategorijas tiesībām! Īpaši noderīgi padomi no instruktoriem Zigmāra Jansona un Vsevoloda Černova. Nolikt eksāmenus ir svarīgi, bet justies droši uz ceļa un nebojāt dzīvi citiem ir vēl labāk, par ko arī liels PALDIES!

Edijs Umaņecs

14 Jul, 2019

Paldies autoskolai Presto, kas palīdzēja piepildīt manu mērķi un sapni, iegūt A kategoriju. Paldies, Kasparam Kūlaininim par interesanto teorijas kurus, bija iespēja atsvaidzināt teoriju un likumu, kā arī uzzināt jaunu. Teorija man padevās ļoti viegli. Vislielākās grūtības man sagādāja figūras laukumā, bet ar katru reizi jutos pārliecinātāks un veicāt labāk, liels paldies par skolu laukumā un uz ceļa, gan Zigmāram Jansonam, gan Vsevolodam Černovam, kas iemācīja savlaicīgi saredzēt cēla zīmes un man paskaidrot būtiskās nianses man saprotamā veidā.

Imants Ašaks

03 Jul, 2019

Paldies Presto par iegūtajām A kategorijas tiesībām! Ipaši paldies Larisai Krukovskai par vissvaigākajām praktiskajām zināšanām teorijā, Zigmāram Jansonam, kas iemācija kā pareizi bremzēt ar ABS (klausieties uzmanīgi pirmajā nodarbībā :)), Vsevolodam Černovam un CSDD Kristapam eksāmena iznstruktoriem, kuru aizrādījumu, ka par maz grozu galvu krustojumos - nepietiek ar skatu spogulī!!!. Pēdējais aizrādījums motociklu vadītājiem ir īpaši svarīgs paša drošībai! Lai veicas visiem iegūt A kategorijas tiesības :D

Liene Liepiņa

26 Jun, 2019

Par teorijas pasniedzēju Mārtiņu Pušpuru varu teikt tikai pašu labāko. Ļoti jēdzīgs nodarbību plānojums (nesāk jaunu tēmu pusstundu pirms nodarbības beigām), paskaidrojumi vienkāršiem vārdiem, pozitīva un pretimnākoša attieksme pret kursantiem. Braukt mācījos pamatā ar diviem instruktoriem - Reini Bekkeru un Elmāru Lazdiņu, un abus kungus droši varu ieteikt arī citiem. Reinis ir ļoti akurāts un lietišķs, viņam ne visai patīk lieki runāt un atkārtot to, kas jau pateikts. Viņš liks darīt, darīt un darīt, kamēr sanāks. Vienmēr labā noskaņojumā un klusiņām dungo līdzi Radio SWH Rock. Elmārs, savukārt, skaidros ar lielāko prieku. Ne visiem tas ir nepieciešams, bet man tieši viņa skaidrojumi ļoti palīdzēja mijkrēšļa brīžos. Nodarbībās atmosfēra brīvāka. Iejūtīgs un vienkārši labs cilvēks (mani ļoti aizkustināja viņa prieks par audzēkni ar invaliditāti, kurš zvanīja pēc nokārtota eksāmena). Reiņa vienīgais mīnuss ir tas, ka pie viņa grūti pierakstīties. Ja izvēlēsieties viņu kā instruktoru, vajadzēs savlaicīgi saplānot nodarbības un pierakstīties pat 3 nedēļas uz priekšu, neplānoti kāds nodarbību laiks atbrīvojas ļoti reti. Pie Elmāra toties vienmēr atrodas kāda brīva agra rīta vai vēla vakara nodarbība. 2x nodarbības man bija arī ar Ernesta Rudakova. Ļoti sakarīgs instruktors, kas šajās nodarbībās neko necentās revolucionāri pārmācīt "pa savam". Skolas eksāmenu kārtoju 2x, abas reizes pie dāmām - Jolantas Lazdānes un Viktorijas Krugļickas. Jolanta neceremonējās un neauklējās, bet arī pēc nenokārtota eksāmena man bija labs noskaņojums, jo dāma ar humora izjūtu un tādu ļoti foršu "krampi". Ļoti labi paskaidroja, kādas bija kļūdas, un šādus tādus sīkumus pat paspēja iemācīt. Pie viņas jāmācās tām dāmām, kuras grib braukt "kā vīrieši" un vēl labāk! Viktorija savukārt kā mīļa pavasara saulīte - nespēju iztēloties, ka viņa spētu kādu rāt un audzināt. Ļoti akurāti pārbaudīja, ko zinu un ko vēl nezinu, un palaida mani uz eksāmenu CSDD. Intuīcija, acīmredzot, viņai lieliska, jo jau pēc divām dienām rakstīju viņai ziņu, ka viss kārtībā - braukšanas eksāmens CSDD ar pirmo reizi nokārtots! Paldies visiem!

Elīna Ringa

19 Jun, 2019

Paldies Presto autoskola ♡♡♡ Noteikti jūs ieteikšu citiem ☆☆☆

 

Liels paldies teorijas pasniedzējam Ivanam Kločkovam par foršu teorijas kursu, CSDD eksāmenu nokārtoju no pirmās reizes. Un milzīgs paldies maniem jaukajiem instruktoriem Rihardam Kalniņam, Jolantai Lazdānei un Sergejam Germanam - jūs man ļoti palīdzējāt un tagad man ir tiesības :-* :-* :-*

Rita Maceičuka

25 May, 2019

Paldies Presto autosskolai, īpaši pasniedzējam Aivaram Topferam un instruktoram Sergejam Ivasjutam. 100% iesaku Presto autoskolu, jo ietaupīsiet savu dārgo laiku.

Jūlija Kondratjeva

12 May, 2019

Здравствуйте.
Ну вот и Я Сдала на Права в ЦСДД со второй попытки

Linards Jukmanis

10 May, 2019

Paldies Presto komandai par apmācību, kas novedusi pie jaunas kartiņas ar A un B burtiem. :) Bez steigas visi CSDD eksāmeni nokārtoti ar pirmo piegājienu. Burvīgs administratīvais personāls, kompetenti pasniedzēji un laba instruktoru izvēle. Ļoti novērtēju iespēju maksājumus, reģistrācijas utml. nokārtot attālināti - derdz vazāšanās pa kantoriem, tāpēc priecē, ka Presto izmanto mūsdienu iespējas. Vienīgā konstruktīvā kritika varētu būt par centra filiāles mēreno bezgaisu teorētisko nodarbību telpās uz nodarbības otro pusi, taču tā kā filiāle paspējusi nomainīt atrašanās vietu, šis jaunajās telpās varētu vairs nebūt aktuāli.

Sandra Liepa

11 Apr, 2019

Beidzot beidzot beidzot... BEIDZOT šodien ieguvu savu auto vadītāja apliecību! Sirsnīgs paldies lielākoties tieši PRESTO autoskolai :) Paldies superīgajam teorijas pasniedzējam Mārtiņam, ar kura mācību taktiku teorijas eksāmenu gan skolā, gan CSDD noliku ar PIRMO reizi! Tālāk paldies lieliskajam, smaidīgajam, pozitīvajam auto vadīšanas instruktoram Ivo! Pie viņa izbraucu savas pirmās obligātās 10 nodarbības! Paldies par viņa dzelžaino pacietību :D Tālāk gāju pie Viktorijas - superīga instruktore! Arī ļoti pozitīva, runātīga un atvērta! Savu skolas braukšanas eksāmenu liku pie Ginta - paldies par eksāmena pieņemšanu un paldies par kļūdu norādīšanu, kas noderēja turpmāk pieslīpējot visu līdz csdd braukšanas eksāmenam :) CSDD eksāmenu noliku ar trešo reizi - nepadevos līdz pēdējam :D un esmu ļoti, ļoti priecīga, ka beidzot tiesības ir rokā! Paldies jums vēlreiz, lieliskie! :)

Kārlis Zenne

30 Mar, 2019

Nekad nebiju iedomājies, ka tiesību kārtošana varētu būt tik vienkārša un ērta. No pirmās teorijas nodarbības līdz noliktam CSDD B kategorijas braukšanas eksāmenam man pagāja vien pusotrs mēnesis - par to milzīgs paldies Presto. Pirmkārt, mani patīkami pārsteidza tas, ka lielākā daļa no administratīvajām lietām izdarāma elektroniski, īpaši noderīga bija pieteikšanās braukšanām caur mājas lapu, kurā varēju ērti pielāgot braukšanas nodarības savam saspringtajam grafikam. Otrkārt, milzīgs paldies atsaucīgajam un profesionālajam Presto kolektīvam - teorijas pasniedzējam Mārtiņam, izcilajam braukšanas instruktoram Sergejam, kā arī Zigmāram, Ivo, Raulam, Elmāram un visam administratīvajam personālam, kas vienmēr centās atrast individuālu pieeju un palīdzēt kā vien māk. Vienīgā lieta, kur varētu piekasīties, bija rakstiskais skolas teorijas eksāmena un tā garās rindas, bet kā man minēja administrācija, tas drīzumā tiks atrisināts, kad atvērsies eksāmenu datorklase. Kopumā Presto noteikti iesaku ikvienam, kuram nepieciešama vadītāja apliecība. Paldies vēlreiz :)

Igors Sceglovs

09 Feb, 2019

Пошел учиться 1 ноября 2018, права получил 25 января 2019 года. 2.5 месяца! Вождение катал с Закиром, огромное спасибо за обучение. В цсдд сдал с первого раза. Хорошая автошеола, желаю удачи и процветания

Igors Sceglovs

15 Jan, 2019

О боги - Я сдал школьный !!! Это реально !!! )))) Совет, максимальная концентрация на дороге, минимально волнений, больше внимания на знаки, при повороте на право !!! Желаю вам добра!

Rolands Vanadziņš

04 Dec, 2018

Kā jau solīju, ka pēc tiesību nolikšanas uzrakstīšu atsauksmi. Tiesības noliku Oktobra sākumā un, sākot teoriju Augusta sākumā, Mārtiņam prasīju - reāli cik ātri var nolikt visu, ja operatīvi to dara. Teica, ka zem diviem mēnešiem. Viss ar presto raiti notika, jo teorija bija 3x nedēļā, bet braukšanas sāku tikai septembra sākumā, jo nevarēju visu apvienot. Izbraucu ar vairākiem instruktoriem - Ivo, Reini, Igoru, Arkādiju, Arkadiju un eksāmenu liku pie Regnāra. Man galvenais bija, lai ir instruktori pieejami man ērtā laikā, nevis pierast pie viena instruktora un Presto ir liela izvēle, galvenais uz priekšu saplānot. Visi labi instruktoru un var iemācīties pa drusciņam no visiem un pielāgot sev. Tie kas ņem baigi lietas pie sirds un apbižojas, tad var arī savādāk reaģēt, ja Ivo pamāca ar kādu skarbāku vārdu. Kopumā pa lielam es sāku visu no 0 un pa labo pusi neesmu braucis pat ne ar moci. CSDD eksāmenu gan nenoliku ar pirmo, bet kopumā ar visām braukšānām, skolas eksāmenu un CSDD eksāmeniem sanāk, ka izbraucu 15x. Tā kā Presto instruktoru samācija labi un salīdzinoši raiti viss sanāca. Vienīgais, kas neapmierināja bija skolas teorijas eksāmens. Par cik liku Augusta beigās un eksāmens bija tikai 2x nedēļā, tad bija lielas rindas. Gan jau, ka neskaitot vasaru, tādas rindas nav. Pats, man liekas, ka noliku ar 4x. CSDD eksi bez kļūdām noliku nākamajā dienā. Iespējams, ieteiktu kaut ko pamainīt sakarā ar skolas teorijas eksāmenu. Paldies visai Presto komandai un veiksmi pārējiem!

Irma Klusa

22 Nov, 2018

Pateicos visam Autoskolas }Presto { personālam par iegūtām auto vadīšanas tiesībām senjora gados. ĻOti pateicīga Zigmāram Jansonam pacietīgajam Viktoram Kozlovskim ,kuri mani pārliecināja, ka iemācīties droši braukt var arī vecumdienās - mans sapnis piepildījās.

Jurģis Eizengrauds

16 Oct, 2018

Paldies autoskolas personālam, un Jo sevišķi instruktoram Zigmāram, A kategorija rokā, Sarežģītāk ir tikt pie CSDD eksāmena laikiem kā pie Zigmāra apgūt visu lai nokārtotu kategoriju.

Viktors Vašečkins

20 Sep, 2018

Vēlētos izteikt lielu paldies Zigmāram, esmu bijis pie vairākiem intruktoriem, bet tikai Zigmārs patiešām vēlējās man ko iemācīt, pateicoties viņam noliku visus vadīšanas eksāmenus, kaut viņa laiks ir dārgs, skolotājs ir ļoti prasīgs, un vēlas lai viss būtu ideāli, Paldies tev! Paldies arī Viktoram K. ļoti labs instruktors, kurš palīdzēja apgūt pēdējo spērienu, ejot uz Eksi. Paldies skolas administrācijai, tā bija ļoti atsaucīga un pretīmnākoša, tiešām foršas meičas, cerams, ka mēs ar jums nekad netiksimies (labā ziņā) :)

Jānis Leikučs

18 Sep, 2018

Vienīgā negatīvā lieta ir autoskolas vēlme ļoti īsos termiņos piespiest nolikt teorijas eksāmenu pēc skolas teorijas eksāmena elektroniskas apstiprināšanas (5 darba dienas max), plus 3 dienas. Kļūdu skaits teorijas eksāmenā drīkst būt tikai 1, citās autoskolās lielāks limits. Ļoti stingri, bet vērtēju pozitīvi. Kārtojot tiesības uz A kategorija, teorijas apmācībā uz trīs pirkstiem apguvu saprašanu par braukšanu pie regulatora policista. forši. viss notiek elektroniski (izņemot klātienas teoriju un protams braukšanu), ļoti ērti netālu no Rīgas dzīvojošiem. Ļoti feinas dāmas klientu centrā.

Edgars Vaikulis

30 Aug, 2018

Kamēr pozitīvās emocijas nav paplēnējušas ikdienas steigā, gribu pateikt MILZĪGU PALDIES!!! visai PRESTO komandai par A kategorijas vadīšanas apmācību un iegūtajām moča tiesībām. Sajūta līdzvērtīga, kā pabeidzot universitāti. Kopš uz vadītāja apliecības zem foto ir redzams arī burtiņš A, esmu pacilātā noskaņojumā. Pateicoties jums, paveicu to, ko biju iesācis vairāk nekā 10 gadus atpakaļ, bet nebiju novedis līdz pozitīvam rezultātam. Un likumsakarīgi. Jo tikai instruktors Zigmārs Jansons mani no neprasmīga ķēma, kurš var PĀRVIETOTIES ar motociklu, beidzot pārvērta par cilvēku, kurš ar motociklu prot BRAUKT. Paldies arī Vsevolodam Černovam, kurš uzticējās un ieskaitīja mazliet nepārliecinošo sniegumu skolas eksāmenā(tāda pagrūta diena iegadījās). Nepievīlu, noliku CSDD eksāmenu ar pirmo. Tikpat forši bija teorijas pasniedzējs Kaspars Kūlainis, pirmās palīdzības pasniedzēja (piemirsu vārdu, bet riktīgi cool sieviete, kas teoriju papildināja ar iespaidīgiem stāstiem no neatliekamās palīdzības darba skarbās ikdienas) un, protams, autoskolas administrācijas meitenes, kas vienmēr bija izpalīdzīgas un pretimnākošas. Presto kvalitāte pilnībā atbilst par automotoskolu atrodamajām pozitīvajām atsauksmēm un, kā redzams, arī CSDD statistikai par tās audzēkņu teicamajiem rezultātiem eksāmenos. Lai veicas arī turpmāk!

Anna Audere

23 Aug, 2018

Ja kāds man teiktu, ka reiz vadīšu savu auto, neticētu. Asarainie stāsti par negodprātīgām autoskolām, garlaicīgām lekcijām un naudaskāriem instruktoriem man neradīja nekādu vēlmi izmēģināt to pašai. Un labi, ka pieteicos tieši autoskolā "Presto", jo sastapu gan laipnas administratores, gan aizraujošu lektoru, gan nosvērtu un pozitīvi noskaņotu instruktoru! Esmu pateicīga par sadarbību un uzskatu, ka "Presto" patiesi ir pelnījusi titulu - labākā autoskola Latvijā!

Armands Supe

20 Jul, 2018

Labs vairo labu, tāpēc pēc labiem vārdiem autoskolas PRESTO komandai tālu nav jāmeklē - milzīgs paldies par A kategorijas apmācības procesu! Profesionālas un atsaucīgas administrācijas darbinieces, tika saņemta visa man insteresējošā informācija par vadītāja apliecības iegūšanas procesu. Daudz netērējot laiku, elektroniski parakstīts līgums ar autoskolu. Teorijas apmācības pie Aivara Topfera bija saturīgas, noderīgas un papildinātas ar piemēriem no dzīves - rezultātā skolas un CSDD eksāneni norārtoti bez nevienas kļūdas. Ņemot vērā, ka iepriekš nebiju pat uz motocikla sēdējis, manas lielākas bažas radīja praktiskā puse. Pieteicos uz braukšanas nodarbībām pie instruktora Zigmāra Jansona - pēc pirmās nodarbības neticība saviem spēkiem bija izgaisusi. Zigmārs pacietīgi un lakoniski norādīja uz pieļautajām kļūdām un nepilnībām, tāpēc bija viegli tās saprast un novērst. Labi sagatavoja gan eksāmenam gan drošai braukšanai ikdienā. Rezultāts - nokārots braukšanas eksāmens ar pirmo piegājienu un iegūta ilgāku laiku kārotā A kategorijas vadītāja apliecība. Paldies!

Darja Gusakova

18 Jul, 2018

Vēlos pateikt Paldies "Presto" autoskolai ne tikai par iegūtajām zināšanām, bet arī par palīdzību un atbalstu mācību procesa laikā. Atsevišķu pateicību gribu izteikt skolas administrācijai, par morālu atbalstu. Kā arī vēlos teikt paldies braukšanas instruktoriem, bet īpašu pateicību vēlos pateikt Jānim Kundziņam, uz braukšanas nodarbībām gāju ar prieku! Arī no sevis gribu ieteikt autoskolu topošajiem šoferiem!

Anita Munda

14 Jul, 2018

Rita, Gunita! Jūs esat vislabākās! Nešaubieties par to! :-) Presto ir ārkārtīgi paveicies ar Jums abām!!! :-)

Rūdolfs Pētersons

13 Jul, 2018

Protams, liels paldies par to, ka es tiku apmācīts tā, lai visu varētu nokārtot bez papildus izdevumiem, visus eksāmenus nokārtojot ar 1. reizi. Jāsaka gan, ka šī sadarbība varēja būt labāka un noteikti ne tik laiku aizņemoša. Lai atstrādātu kādu nokavēto nodarbību pagāja diezgan ilgs laiks, jo nebija precīzas informācijas par to, kad tas būtu iespējams. Nodarbību skaits bija lielāks nekā paredzēts, bet tā nav tā lielākā problēma. Lielākais Presto trūkums - maz braukšanas instruktoru. Lai pieteiktos nodarbībai, laiks jārēķina 2 nedēļas uz priekšu. Bet Noteikti varu pateikt paldies savam instruktoram Ivo, kurš ļoti korekti man visu iemācīja un paskaidroja. Paldies

Kaspars Roznieks

28 Jun, 2018

Padies PRESTO komandai par A Kategorijas iegūšanu. Foršas, smaidīgas, pozitīvas un atsaucīgas administrācijas meitenes. Pasniedzējs Kaspars īsā laikā, nepiespiestā atmosfērā iemācīja praktiski visu teoriju. Instruktors Vsevolods un Zigmārs profesionāli iemācīja vadīšanu, lai ne tikai veiksmīgi nokārtotu eksāmu, bet, lai arī droša braukšana ielās - vērtīgi padomi, kurus atcerēšos vienmēr un noder jau vizinoties. Mierīgu sirdi iesaku PRESTO visiem, kuri vēl tikai domā.

Дмитрийс Трофимовс

30 May, 2018

Очень хорошая автошкола! Учился у Ивана Клочкова, очень приятный человек, который также доходчиво объяснит каждому. Вождению учился у Закира Алекперова, профессионал в своём деле, человек имеющий большой стаж вождения и преподовательскому опыту свыше 10 лет, он точно знает как добиться нужного результата быстро и установить хороший контакт с курсантом! Главное найти хорошего преподователя, бывают и неприятные люди. Удачи в обучении!

Anita Munda

27 Mar, 2018

Pirmais cilvēks ar kuru bija tas gods iepazīties bija administratore Gunita. Pirmkārt, patīkama balss intonācija, otrkārt, atsaucīga, ar atbildības sajūtu apdāvināts cilvēks, precīza, kompetenta uz pozitīvu komunikāciju vērsts cilvēks! Prieks veidot saskarmi ar šādiem cilvēkiem! Paldies Gunitai par neiedomājami ātro operativitāti! Ar cieņu Anita.

Ēriks Līnis

14 Mar, 2018

Sveicināti. Ja jūs gribat autotiesibas, Tad meklējiet PRESTO,meklējiet tās jaukās dāmas kuras rullle administrācijā, un ja jums paveiksies studet pie ZIGMARA JANSONA ,tad var but pavisam drīz ,jūs tiksiet pie Autotiesibam. Lai jums visiem veicās.

Sintija Brese

07 Mar, 2018

Tiesības nokārtotas pateicoties Presto autoskolai. Ļoti patika, ka visu var darīt caur internetu - slēgt līgumus un maksāt par nodarbībām. Medaļa instruktoram JĀNIM KUNDZIŅAM, jo viņš iemācīja braukt cilvēkam, kurš visu mūžu teica, ka man to nevajag un baidījās no satiksmes; cilvēkam, kuram braucot bija jau instinkti vērt acis ciet un stiept rokas uz priekšu aiz bailēm. Nu esmu no tā tikusi vaļā. Un braucu ar savu mašīnu jau. Tāpat dažas nodarbības izbraucu ar Regnāru Gruduli- arī jauks instruktors. Mācīja atbrīvoties no bailēm un piestrādāja pie tā, kas man nesanāca. Un vienu reizi biju pie instruktora Raula, aizgāju, lai pamēģinātu citu mašīnu, tā bija briessmīgākā stunda mana mūžā. Cilvēks apvaino un noliek tavas spējas līdz pilnīgai 0. Iestāsta, ka tu neko nemāki un nejēdz. Paceļ balsi un dzen stresā un asarās. Pēc šīs nodarbības vēl jo vairāk novērtēju Jāņa mieru un nosvērtību braukšanas nodarbībās.

Ilya Savelyev

27 Feb, 2018

Uzrakstīju e-pastā trīs populārākajām autoskolām Rīgā - apvaicājos par pirmajiem soļiem. Pirmā, kurā operatīvi atbildēja bija Presto. Man piezvanīja cilvēks vārdā Gunita, ar lielisku garastāvokli un fantastisku attieksmi. Izrunājām svarīgāko un Gunita atsūtīja man uz e-pastu svarīgāko informāciju. Atlikušās divas autoskolas arī atbildēja, bet tikai e-pastā un tik sausi. Un kā jūs domājiet, kur es došos nokārtot autovadītāja apliecību?! Paldies Presto.

Gusts Matīss Čeirāns

16 Feb, 2018

Stāsts uz šo autoskolu ir gana interesants. Vairākus gadus atpakaļ, kad prātā nebija ne mašīnas, ne tiesības, man tētis pildīja Presto online testus (kaut arī jau viņam ir vairākas kategorijas jau vairāk kā 30 gadus). Par viņa ātrumu, precizitāti - iekļūšanu 1. vietā, viņš saņēma balvu, tikai lieta tāda, ka viņš nemācījās un negatavojās nekam :D Tad nu gāja laiks un viņš man ieteica šo skolu. Tēva rezultātu nesasniedzu, visu noliekot ideāli, tomēr CSDD eksāmenus noliku ar pirmo reizi. Visam šim procesam ātri tiku cauri, tagad šķistu interesanti pabraukāt ar instruktoru - ko tagad teiktu. Cilvēki laipni un patīkami.

Kristaps Prančs

22 Dec, 2017

Arī mana kārta ir pievienot kādu atsauksmi. :) Sākumā LIELU paldies es gribu pateikt visai Presto autoskolai , administrācijai un visiem, kas strādā Presto. Nekad man nebija jādomā par to, kā būs , ja būs. Ja bija kādi jautājumi vai kas neskaidrs - jautāju administrācijai , vienmēr laipni un pretimnākoši. Runājot par teoriju - LIELU paldies vēlos pateikt Zigmāram Jansonam par jautrajām, un tajā pašā laikā nopietnām teorijas stundām. Ja Tu mūs tā "nedresētu", tad mums būtu daudz mazāka saprašana un zināšanas teorijā. Pateicoties Zigmāram, uz ceļa jutos brīvi, jo zināju visas nišas, kas tika iemācītas. Paldies! Braukšanā - jāpasakās 3 lieliskiem instruktoriem: Regnāram Grudulim , kas man iemācīja pamatus no "0" ; Reinim Bekkeram, kas mani "izdresēja" pa visām ielām ; Jolantai Lazdānei - skaidri paskaidroja un pastāstīja, ko īsti teorijā biju nesapratīs. Par šiem instruktoriem es uzrakstīšu atsevišķi katram, jo par katru ir ko teikt. :) Viennozīmīgi liels visiem paldies par atbalstu un ticību , ka es to spēju. :) Noteikti ieteiktu visiem šo autoskolu, jo ar tādu sistēmu kā ir Presto, vienmēr var visu gan sarunāt , gan uzzināt. Paldies! :)

Liene Andersone

21 Dec, 2017

Paldies Jolantai Lazdánei Csdd braukšanu noliku ar pirmo. Iesaku arī citiem pie viņas. Pacietīga,atsaucīga. Paldies vēlreiz saku Jolantai Lazdánei.

Anita Anita

12 Dec, 2017

Atsauksmi obligāti komentēšu, kad izdosies nokārtot autovadītāja tiesības!:-)

Dzintars Dīķis

29 Nov, 2017

Ļoti laba autoskola, B kategorija kabatā 2 mēnešu laikā. Liels paldies Zigmāram un itsevišķi Mārtiņam, ļoti labi instruktori, daudz ko noderīgu iemācija, kas noderēs turpmākajā vadīšanas praksē. Iesaku šo skolu un nenožēlosiet!

Kristaps Loza

28 Nov, 2017

Tiešām moderna un pretimnākoša autoskola. Lai gan autoskolas teorijas eksāmenu noliku ar 4 reizi, visus pārējos eksāmenus noliku ar pirmo! Paldies Reinim Bekkeram par pacietību un vienmēr superīgajām braukšanas nodarbībām! Tiešām iesaku!

Elza Anna Pole

08 Nov, 2017

Visiem iesaku Presto - forša, sakārtota un pretimnākoša autoskola. Četri mēneši un tiesības kabatā bez nekādām problēmām. Milzīgs paldies teorijas pasniedzējam Andrejam Kagainim un instruktoram Reinim Bekkeram par ieguldīto darbu un vienmēr pozitīvajām stundām!

Sindija Pasternaka

31 Oct, 2017

Prieks, ka izvēlējot auto skolu Presto. Forši pasniedzēji, forši braukšanas instruktori, foršas administratores. 10/10! :)

Judīte Kalna

15 Oct, 2017

Vislielākais paldies instruktoram Zigmāram, kā arī Mārtiņam, kurš gan nebija mans instruktors, toties tāpat daudz palīdzēja un deva padomus! Ātri un veiksmīgi nokārtota A2 kategorija. Gribētu uzslavēt tieši pretimnākšanu un atsaucību, bija vajadzīgs nolikt tiesības diezgan īsā laika periodā un tas arī izdevās tieši šī iemesla dēļ. Zigmārs ļoti labi redzēja, kas ir manas stiprās un vājas puses, un uz to arī strādājām. Braukšanas eksāmenā tieši tas arī pierādījās, jo eksaminators teica visu to pašu, ko man Zigmāŗs bija teicis. Nebija liekas nodarbības vai vienkārši tukša braukāšana, drīzāk gribējās pašai vairāk pabraukāt. Ļoti labi sabalansējām, cik bieži, kādas nodarbības un cik intensīvi. Tik tiešām radās sajūta, ka instruktoram mana sen kārotā A2 kategorija ir tik pat svarīga kā man pašai. Vēlreiz paldies! Noteikti arī citiem ieteikšu izvēlēties tieši šo autoskolu!

Ieva Arnte

06 Oct, 2017

A kategorija nokārtota, skaists sezonas noslēgums zeltainajā rudenī! LIELAIS PALDIES ZIGMĀRAM par to, ka spēju izbraukt figūru laukumu gandrīz ideāli. ZIGMĀRS zināja pateikt īstos vārdus īstajā brīdī, lai es spētu noticēt sev un izdarīt uz laukuma un ielās tieši to, kas vajadzīgs. Inteliģence un mierīga, pozitīva, vienmēr korekta un draudzīga attieksme. Šīs kvalitātes ļauj nešaubīgi ieteikt Zigmāru Jansonu kā labāko instruktoru arī citiem!!! Paldies un lai veicas!

Arno Kigels

11 Aug, 2017

Paldies pasniedzējai Dzintrai Mikolonei par interesanti novadīto teorijas kursu.Kas attiecas uz instruktoriem,tad es pabraucu vairāku instruktoru vadībā un visvairāk iemācījos no Elmāra Lazdiņa-ļoti mierīgs un pacietīgs,iemācīs braukt jebkuru vai pārmācīs,ja nepareizi ielikti braukšanas pamati.Viņš uzklausīs un sapratīs katra kursanta individuālās problēmas,atradīs pareizo pieeju un iedvesīs ticību,ka labi braukt var ikviens.Paldies viņam!

Mārtiņš Pēteris Barkāns

10 Aug, 2017

Paldies autoskolai Presto un tās atsaucīgajam un pretimnākošajam kolektīvam. Īpaši gribu uzteikt pasniedzēju Mārtiņu Pušpuru un instruktoru Jāni Kundziņu, kurš man palīdzēja tikt pie vadītāja apliecības ar minimālo braukšanas nodarbību skaitu.

Agnese Ozoliņa

27 Jun, 2017

Ļoti laba autoskola. Pretimnākoši, atsaucīgi, profesionāli instruktori, kuri motivē nepadoties un ir ieinteresēti iemācīt kursantu. Īpašs paldies Jānim Kundziņam.

Visvaldis Janelis

15 Jun, 2017

Paldies autoskolai PRESTO,kā arī liels paldies Raulam Eglītim un Renāram Grudulim. Ļoti motivēti instruktori un iemācīs braukt iesācējiem gan jau pieredzējušiem vadītājiem. Par Mārtiņu Urtānu varu pateikt ka trūkst motivācijas iemācīt braukt, par to vajadzētu piedomāt, savādāk audzēkņiem liela nauda jāiegūlda! Veiksmi tiesību iegūšanā jaunajiem braucējiem!

Presto Autoskola

15 Jun, 2017

Visvaldi, paldies, ka izvēlējies Presto un novērtēji iespēju braukt uzreiz pie vairākiem instruktoriem!

Kaspars Eglītis

11 May, 2017

Mācījos A kategoriju pie Kaspara Kūlaiņa. Labas diskusijas veidā, ne garlaicīgi izrunājām visas tēmas. Tālāk devos pie instruktora Valtera Prikuļa, par kuru varu teikt tikai labāko. Jā, Valters ir skarbs, neauklējas, bet visu saka par lietu un tieši tam pateicoties prāts sāk darboties citādāk situācijās, kurām iepriekš vērību nebiju pievērsis. 10 gadu laikā pierasto B kategoriju un tās "iebrauktos" ieradumus Valters pagriež pareizajā virzienā. Iemāca arī praktiskas, sadzīviskas lietas - kā labāk ieliet degvielu un kā rīkoties dzīves situācijās. Mums visiem jāatcerās, ka eksāmeni ir tikai pirmais solis. Pēc tam būs daudzi gadi priekšā kā motobraucējam un nepareizi iemācītas sākuma iemaņas var būt par šķērsli patiesai braukšanas izbaudīšanai un drošībai uz ceļa. Ja vēlaties, lai ar jums apietas mīļi un saudzīgi, Valters nebūs īstais instruktors, ja vēlaties nolikt tiesības ar pirmo reizi kā tas izdevās man - viņš būs pareizā izvēle.

Simona Klodža

18 Apr, 2017

Tiesības nenāca viegli, bet tās nu ir kabatā. Paldies pasniedzējam Kasparam Kūlainim, kurš ļoti labi un saprotami salika visu pa plauktiņiem un prata pastatīt tā, lai paliek atmiņā un terijas eksāmenu var nokārtot ar pirmo. Kaut gan apmācību laikā nācās mainīt braukšanas instruktoru, priecājos, ka tā notika un izvēlējos taisni iet pie Raula Eglīša. Viņš iemācīja braukt droši un izprast likumus uz ceļa. Viņš vēlas redzēt izaugsmi un pie viņa, ja pats esi apņēmīgs, to var iegūt, viņš priecājas par katru izdevušos nodarbību, kā arī izanalizē kļūdas, lai tās uz nākamo nodarbību var apdomāt un vairs tās nepieļaut. Liels PALDIES, ar mani nebija vienkārši, bet cīnījāmies un nepadevāmies un rezultāts ir ļoti iepriecinošs - eksāmens nokārtots ar pirmo.

Andris Ārgalis

18 Apr, 2017

Prieks, ka Presto ir tik profesionāli un forši instruktori! Sāku mācīties braukt ar Aivaru Skrastiņu, kurš ielika pašus pamatus, tai skaitā spēcīgu noteikumu izpratnes bāzi, savukārt pēdējās nodarbības izbraucu ar Raulu Eglīti, kurš pilnveidoja manu braukšanas dinamiku un uzmanību. CSDD braukšanas eksāmenu nokārtoju ar pirmo reizi! Paldies! :)

Laura Zone

18 Apr, 2017

Lai arī grūti gāja ar autoskolas braukšanas eksāmenu, CSDD to noliku ar pirmo reizi. Liels paldies Ingaram, Regnāram un Zigmāram par ieguldīto darbu un pacietību apmācību procesā. Visi trīs kungi ir profesionāļi šajā nozarē un iemācīs braukt jebkuru kursantu.

Māris Skrīvelis

14 Apr, 2017

Instruktori priekš manis ir kā cilvēki ar superspējām - pielietos gan humoru, gan papīra lapu un zīmuli, bet B kategoriju iemācīs par katru cenu. Ja ir kādas neskaidrības, atliek tikai uzdrīkstēties pajautāt, viss tiks izskaidrots. PALDIES autoskolai ! :)

Ruslans Burmistrs

06 Apr, 2017

B KAT. NOKARTOJU BEZ PROBLEMAM. ES IESAKU INGARU .KA BRAUKSANAS INSTRUKTORU.

Roberts Miglans

29 Mar, 2017

A kategorijas pasniedzējs Kaspars Kūlainis ļoti sakarīgs. Apmācībās lielā mērā ir diskusiju formātā - līdz ar to katrs var ļoti efektīvi aizpildīt savus zināšanu caurumus. Paldies!

Sintija Veinberga Klimane

23 Mar, 2017

Sveicināti, visi tie, kas lasa atsuksmes! Vēlējos pateikt lielu, lielu paldies šai skolai. Skola tiešām pretīmnākoša visos jautājumos. Bija lieliska teorijas pasniedzēja, un līdz ar to CSDD teorijas eksāmenu nokārtoju ar pirmo. Instruktors Reinis Bekers ir fantastisks instruktors. Ļoti pieprasīts kursantu vidū, līdz ar to jau laicīgi jāpiesakās, ja vēlaties pie viņa tikt. Arī man sanāca pāris reizes netikt pie viņa un izvēlējos instruktoru Zigmāru, kurš arī bija izcils savā jomā. Abi perfekti papildināja viens otru un sniedza man izsmeļošas iemaņas auto vadīšanā. Liels prieks, ka Reinim tagad ir jauns auto, tieši tāds pats kā CSDD eksāmenā, viņš to ir pelnījis. Notikti šo skolu ieteikšu visiem kas interesēsies par vislabāko aotoskolu. Veiksmi visiem kursantiem!

Georgijs Reimartus

20 Mar, 2017

Nu jau daži mēneši pagājuši kopš ieguvu tiesības. Prieks, ka skola attīstās. Varu tikai ieteikt šo skolu,ja kāds tikai tagad meklē kur mācīties. Administrācija pretimnākoša, uz neskaidrībām ātri tika dotas atbildes, laikam grūtākais bija skolas teorijas eksāmens, bet nu, ja pats mācies apzinīgi, tad arī tam tiek pāri. Teorijas pasniedzēji bija pat trīs, jo dažādu apstākļu dēļ sanāca, ka viņi mainījās un par visiem varu pateikt tikai to labāko. Nākošās kategorijas noteikti iešu apgūt šeit.

Saivis Kalniņš

20 Mar, 2017

Vēlos palielīt instruktoru Mārtiņu Urtānu. Mierīgs cilvēks, kas visu ļoti labi paskaidro, ar labu humora izjūtu. Uz nodarbībām eju ar prieku.

Andris Gailums

25 Feb, 2017

Tiesības nokārtoju ar pirmo reizi, bez jebkādām problēmām paldies Dzintrai Mikolanei par teorijas kursiem tie ļoti pamācoši labāku autoskolu par presto neatrast nekur, instruktori paši labākie!

Krista Irbe

24 Feb, 2017

Paldies, paldies un vēlreiz paldies Viktoram Kozlovskim un Zigmāram Jansonam par darbu, pacietību, humoru un pamācībām - pateicoties tam visam, tiesības nu ir kabatā! Esmu jau ieteikusi un arī turpmāk ieteikšu visiem draugiem un paziņām izvēlēties autoskolu PRESTO!

Zane Kauliņa

28 Jan, 2017

Liels prieks, ka izvēlējos tieši šo autoskolu. Vakar ieguvu tiesības! :) Tāpēc gribu pateikt lielu paldies saviem pasniedzējiem-teorijas pasniedzējai Elenai Dāvidsonei un super instruktoriem Zigmāram Jansonam un Viktoram Kozlovskim.

irma klusa

12 Jan, 2017

Priekšā stāv braukšana, ir ziema snigoti ceļi , veidojas uz ceļiem melnais ledus. Paļaujos uz instruktoru Viktoru, jau iepriekš pateicos par pārliecību ,ka šādos apstākļos iemācit braukšanu nebūs viņam un arī man viegli.

Indra Jansone

31 Dec, 2016

Labvakar vecgadā! Liels darbs ieguldīts bet tiesības rokā tieši pirms ziemas svetkiem! PALDIES instruktorei Jolantai par pacietību, zināšanām, darbu un prieku nodarbībās!

Elīna Šuriņa

15 Dec, 2016

3 mēneši un tiesības sanēmu šodien! Lielākais paldies Viktoram!

Kaspar Grat

14 Dec, 2016

Kopsummā, viss loti patika. Iedeva labu instruktoru. Visu mierīgi apskaidroja, pat kad bija loti stulbas kludas. Teoriju nolikt bija grūtāk, bet tādēl csdd nokārtoju no pirmās reizes. No klases skolā tiesibas ieguvu visātrāk. Paldies manam instruktoram Zakiram.

Emins Bagirovs

14 Dec, 2016

Diezgan laba autoskola, māca to, ko CSDD pārbauda. Teorija online nav sagrozīta (piem. nav pārlikti komati vietām, lai tevi iegāztu), kā arī bija pārsteigums par pirmo vietu eksāmenā online - 50eur- dāvanu karte, ko arī izmantoju braukšanā. Instruktoram Zakiram liels paldies par braukšanām, nokārtoju eksāmenu ar pirmo reizi.

Aivars Bruža

18 Dec, 2015
negribu nevienu slavēt vai pelt.taču saku lielu paldies autoskolai lielu paldies par saņemtajām tiesībām.korekta un godīga attieksme teikšu godīdi autoskolas eksāmenu noliku ar ceturto reizi ,ber csdd teoriju bez problēmām.instruktors Rolands Sala super māca braukt kā dzīvē un braukšanas eksāmenu noliku bez neviena aizrādījuma.paldies par visu un pārājās kategorijas turpināšu kārtot šinī autoskolā.

KASPARS KREILIS

06 Nov, 2015
Kaspars Kūlainis un Valters Prikulis ir ''vainojami'' pie tā, ka šovasar tiku pie A kategorijas. Nu super, nebūs man vairs no malas jānoskatās kā vizinās ''pavasara vēstneši''! :) Kaspara frāze: 'tiksimies uz ceļiem' un Valtera ieteikums: 'Dod ručkā'! Paldies Jums liels! Nu ko, Valter un Kaspar, tiekamies moto sezonas atklāšanā!

Iluta Amoliņa

09 Oct, 2015

Superīga autoskola! :) Man ļoti patika! Skolotājs Andrejs Kagainis superīgs, interesanti stāsta, nedaudz humors tajā visā, viss skaidri saprotams un viegli iemācīties! Paldies viņam! :) VISIEM turpmāk ieteikšu šo skolu! :) Lai Presto viss izdodas turpmāk!

 

+ instruktors Reinis izcils :) ..ļoti saprotošs, pacietīgs.

Gatis Kopmanis

29 Sep, 2015
Paldies autoskolai. 2 mēnešu laikā ieguvu tiesības. Liels paldies pasniedzējam Mārtiņam Pušpuram par to ka iemācīja un visu lieliski izskaidroja.Paldies.

Iveta Lazdiņa(Tamulione)

05 Sep, 2015
Vakar noliku braukšanas tiesības ar pirmo reizi!Figūras izbraucu ar vienu reizi!Liels paldies instruktoram Valteram ka biji pacietīgs.Jēkabpils instruktors Mārtiņš teica,cepuri nos tam instruktoram kurš mani mācīja!Eksāmena inspeltors teica,droša un ātra meitene

Iveta Lazdiņa(Tamulione)

02 Sep, 2015
Super autoskola!Sākums bija grūts.Domāju ka nespēšu iemācīties ar moci braukt.Pateicoties instruktoram Valteram esmu gatava likt 05.09 braukšanas eksāmenu!Ļoti pacietīgs un izpalīdzīgs un katru manu kļūdu izskaidroja.Liels paldies autoskolas darbiniekiem par iespēju abgūt A kat.tiesības,jūs esiet lieliska komanda.Piekritīšu Valtera teiktajam"trenēties,trenēties un vēlreiz trenēties!

Kristīne Balode

27 Jul, 2015
Paldies autoskolai, 1,5 mēnešu laikā esmu tikusi pie tiesībām. Teoriju izgāju 2 nedēļu laikā un visus eksāmenus ar pirmo reizi noliku. Attieksme tiešām ļoti patīkama, prieks bija iet uz katru teorijas lekciju un braukšanas nodarbību. Vislielākais paldies jāsaka instruktoram Rolandam, jo tieši viņš man iemācīja uz ceļa justies droši un braukt dinamiski, kā arī bija ļoti pretimnākošs un saprotošs, tiešām ļoti labs instruktors, varu teikt tikai to labāko :)

Ivars Braža

18 Jun, 2015
Uzsāku mācības 28.maijā un kopš 10.jūnija esmu pilntiesīgs satiksmes dalībnieks ar vadītāja apliecību. Viss nokārtots ar pirmo reizi. Paldies autoskolai.

Elīna Garā

06 Jun, 2015
super,liels paldies Jums visiem,3 mēn. un tiesības kabatā!

Laima Pontāga

14 May, 2015
Skola ir super, attieksme ļoti patīkama, teoriju pazniedz ļoti interesanti, CSDD nokārtoju ar pirmo reizi un tiesības ieguvu 2 mēnešu laikā. Paldies!

Vladislavs Jakušonoks

14 May, 2015
Paldies autoskolai, ļoti labi pavadīts laiks apmācības laikā, gan teorija, gan braukšana. LIELS paldies instruktoram Gintam, visu cieņu, paldies par katras manas kļūdas saprašanu un labošanu. Liels paldies instruktoram Zigmāram, par apmācības stundām. un liels paldies Dzintrai par tēorijas apmācību. iesaku šo autoskolu.

Sintija Laugale

07 May, 2015
Vislielāko paldies vēlos pateikt Aivaram Skrastiņam, kurš man iemācīja droši un pareizi atrasties uz ielas. Tieši ar šī cilvēka palīdzību esmu tikusi pie tiesībām. Paldies. Un tiešām iesaku šo instruktoru arī citiem kam dažādu iemeslu dēļ nesanāk vai nav sanācis pareizi iemācīties braukt, nolikt tiesības. PALDIES, Aivar!

Mārtiņš Dovmanis

20 Nov, 2014
Laba autoskola, nevienu sliktu vārdu nevaru teikt! Esmu 2 mēnešu laikā nolicis tiesības!

Aigars Armstrong

15 Oct, 2014
CSDD statistika par Presto nemelo - teoriju noliku ar pirmo reizi. Priekšā braukšana.

Ramons ramonso

11 Aug, 2014
PRESTO>ZIGMARS the best!! ticiet Zigmars ir iipashi talantiigs pasniedzejs, man kopaa ar 5gadiigo deelu patiikami bija noklausiities Zigmara lekcijas, paldies par 95 kodu!!!soliitaas fochenes Zigmaram https://www.youtube.com/watch?v=MNf3A1M-QKU

Ģirts Miķelsons

05 Aug, 2014
Paldies par apmācībām, autoskola ar zinošiem pasniedzējiem un ļoti labiem instrktoriem. Pateicoties tam, A kategorijas apliecība iegūta ar pirmo piegājienu un bez aizrādījumiem.

Andis AnDis

05 Aug, 2014
Paldies Autoskolai par atbalstu, par ātrumu. Iepriekš nebiju braucis. Ņēmu 9 braukšanas nodarbības. Zinoši teorijas un braukšanas nodarbību skolotāji. Paldies!

Rolands Levics

22 Jul, 2014
Lieliska autoskola! A kategoriju nokārtoju 1,5 mēnešu laikā. Ar moci nebiju iepriekš braucis. Noteikti iesaku mācīties braukt pie Valtera Prikuļa. Pieredzes bagāts, zinošs, atsaucīgs un pretimnākošs instruktors. Viņš zina, kas ir mocis un kā ar to jāapietas! Eksāmenā pilsētu izbraucu izcili pateicoties instruktora sastādītajiem maršrutiem apmācību laikā. Nebija vietas, kur nebūtu braucis. Paldies! :)

Helmuts Hell-miss

18 Jul, 2014
Iedarbināt moci un ar to uzzīmēt "saulīti" manuprāt prot jebkurš džeks, Zigmārs iemācīja ar moci braukt,braukt droši satiksmē,pārliecinoši un pēc noteikumiem, kā arī lika,iekustināt smadzenēm domāt nedaudz ātrāk un tālāk uz priekšu,kas manuprāt mazliet mazāk ir nepieciešams braucot ar auto. Ar Aivaru iepazinos C un A kategoriju teorijās. Aivars sniedz jaunu izpratni par noteikumu būtību un to nepieciešamību. Deva arī lielisku izpratni par transportlīdzekļu "Barības ķēdi" :) Tagad man ir zināmi jau divi zinoši savas jomas eksperti kurus ar pilnu pārliecību varu ieteikt, Zigmārs un Aivars.

2011BIRR .

17 Jul, 2014
Paldies Zigmaram Jansonam par lielisku apmacibu A kategorija. Lielisks pasniedzejs! Iejutigs, konkrets, mierigs, pacietigs un ar vajadzigo humora izjutu! Ja visi pasniedzeji butu tadi.... Isa laika iemacija man braukt, orienteties un nolikty ka teoriju ta ari brauksanu. Esmu Tev loti pateicigs, Zigmar! Paldies!

Kaspars Peisenieks

12 Jun, 2014
Vienīgā motoskola, kas piedāvāja sakarīgus laikus un kompaktu teorijas apmācību jau ziemas beigās. Paldies Zigmāram par praktisko apmācību. No pirmās reizes uz moča līdz tiesībām nokļuvu salīdzinoši īsā laikā. Zigmārs iemācīja nelauzt moci, kas, protams, vēlāk ļoti noder pārvietojoties ar savu braucamo. Ja ir plāns iegūt A kategoriju, praktiskajām nodarbībām kā instruktoru rekomendēju Zigmāru! Paldies!

Artem Zavadsky

03 Jun, 2014
Учился у Зигмара на А категорию. На мотоцикл сел первый раз в жизни и через 1.5 месяца уже получил права. За время обучения появилась уверенность в управлении мотоцикла. Теперь не страшно передвигаться на мото по городу. Хочу поблагодарить Зигмара за терпение. Экзамен в CSDD сдал только с 3-его раза, но не расстраивался после неудач, а продолжал работать и вот, права у меня в кармане.

Janis Zarins

30 May, 2014
Paldies Zigmāram Jansonam par iegūldītajām pūlēm un palīdzību iemācīties braukt ar mocīti no nulles un iegūt A kategorijas tiesības. Super attieksme, rekomendēju!

Jānis Zunde

13 May, 2014
Paldies autoskoalo Presto un instruktoram Zigmāram Jansonam par profesionālu apmācību. Iemācijos braukt ar mocīti un nokartoju braukšanas eksāmenu bez kļūdam. Vēlreiz paldies :)

Agnese Jākobsone

12 Apr, 2014
Tiku pie vadītāja apliecības ar pirmo piegājienu. Īpašais paldies labākajam no labākajiem - pasniedzējam/instruktoram Aivaram Skrastiņam.

Ksenija Roma

13 Mar, 2014
Наконец-то здала экзамен по вождению CSDD! Спасибо автошколе и инструктору за терпение, без Вас я бы не справилась.

Mareks Sorokins

13 Mar, 2014
Отличное обучение, получил права сдав всё с первого раза, спасибо автошколе

Māris Skuja

27 Feb, 2014
Paldies autoskolai Presto par pacietību .. ;)

Laura Vebere

24 Feb, 2014
Arī es pirms nācu uz Presto pirms laika biju pamācījusies citā popularā autoskolā un nospriedusi ka no teorijas neko nesaprotu un uz braukšanu labāk neiešu.Autoskolā Presto es beidzot mācījos ar izpratni un interesi. Pateicoties teorijas pasniedzējam Aivaram Skrastiņam teorija ieguva citu jēgu. Man patīk ka šajā autoskolā atšķirībā no iepriekšējās mācībniekiem māca cienīt citus satiksmes dalībniekus nevis izturēties uz ceļa kā karalim.

Edgars F.

01 Oct, 2013
Учился на категорию А. Спасибо огромное всему коллективу автошколы!!!! Я безумно рад, что выбрал именно эту автошколу!!! Я получил все необходимые знания благодаря ей!!! Ведь в "PRESTO" созданы все условия для подготовки хороших водителей: опытные инструктора по вождению, замечательный преподаватель по теории Аиварс... Спасибо, "PRESTO"!!!! Процветания вам!!!И побольше талантливых и благодарных учеников!!! Отдельное спасибо хочется сказать моему инструктору Зигмару!!! Это не только опытный инструктор, но и приятный собеседник и ответственный человек!!! Спасибо ему за все!!!!

Hugo Diegs

04 Sep, 2013

Labiekārtotas mācību telpas pašā Rīgas centrā, foršas meitenes autoskolas birojā, zinoši teorijas instruktori, praktiski jauni motocikli, un … Zigmārs! Ar šādu kombināciju rezultāts var būt tikai viens: ar pirmo reizi un bez kļūdām nokārtoti teorijas un braukšanas eksāmeni, uzslava no CSDD eksaminētāja un ceļš vaļā sapņa piepildījumam! Pilnīgi nopietni, meitenes un zēni, dāmas un kungi: Pirms meklējiet tālāk, piezvaniet uz Presto un sarunājiet randiņu ar Zigmāru. Nenožēlosiet! Apsolu! Lai visiem izdodas! Tiksimies uz ceļa!

Konstantin Kislitsyn

01 Sep, 2013
Kamēr macijos bija kļūdas teorijā un praksē, bet Presto un Zigmars sagatavoja tā, ka gan teorijas eksāmenā, gan braukšanas eksamenā nebija nevienas kļūdas :) Visiem rekomendēšu Presto. Many many thanks!

Kurbads666 .

24 Jul, 2013
A kategorija, sāku no 0, bez jebkādām priekšzināšanām par motocikliem! Nepilns mēnesis un tiesības kabatā! Instruktors Zigmārs stingrs, un reizē arī draudzīgs, prot pateikt īsi un kodolīgi svarīgāko, bez jebkādas liekvārdības. Ar 8h obligātajām braukšanām bija par maz, reāli jārēķina klāt vēl tikpat daudz! Bet tad visi eksāmeni nokārtoti ar 1 reizi! Paldies Presto!

Jānis Vīndedzis

20 Jul, 2013
Gan teoriju, gan braukšanas eksāmenu CSDD nokārtoju uz pirmo reizi! Paldies autoskolai! ;)

Raimonds Frēlihs

12 Jul, 2013
A kategorija rokā,viss bija super, liels paldies, lai auto-moto-skola Presto plaukst un zeļ ! kas domā par tiesībām - iesaku !

Martins Mackevics

21 Jun, 2013
nokaartoju A kategoriju 26 dienu laikaa,viss baigi forshi, braukshanas nebija daudz,kaadas 7..visi exaameni ar pirmo,instruktors Zigmaars,mieriigi un forshi visu paskaidro,bez liekas iespringshanas,tieshaam iesaku.

Maija Blodone

02 Nov, 2012
Mācījos Autoskolā Presto A kategoriju. Ļoti mūsdienīga un moderna skola - prasmīgs personāls man bija ļoti jauks pasniedzējs ar labu humora izjūtu un lieliski mācēja izskaidrot visnesaprotamākos teorijas jautājumus. Arī praktiskās nodarbības bija maksimāli piesātināta apmācība, un individuāla attieksme. Lai skolai veicas!

Rolands Jansons

13 Oct, 2012
Laba atmosfēra ir viens no galvenajiem kritērijiem mācību procesā. Esmu bijis dažādās autoskolās un brīnos kā tādos apstākļos var mācīties :( Nesen biju Autoskolas Presto telpās un varu teikt droši, ka tur viss ir augstā līmenī. :) Lai veicas Autoskolai Presto! :)

Māris Andersons

08 Oct, 2012
Patiešām iemāca nevis strādā tik lai noplēstu naudu.

Maruta Sīmane

25 Sep, 2012
Man viegli negāja ar laukuma figūrām, patika, ka visas laukuma figūras instruktors veda mācīt arī reāli dzīve, nevis tikai starp stabiņiem un iedomātām mašīnām un garāžām. Paralēlo parkošanos izpildīju starp divām dārgām mašīnām pie Vecrīgas. Pēctam laukums jau bija sīkums...

Modris Somins

08 Sep, 2012
Draudzene ir stāvā sajūsmā no Presto. Es savas tiesības kārtoju pirms 4 gadiem citā autoskolā un bija paveicies ar instruktoru, kad draudzene gribēja likt tiesības meklēju to pašu instruktoru un izrādās viņs bija pārgājis jau uz Presto. Tāpē arī draudzene sāka kārtot savas tiesības tur. Tiesības nolika nepilnu 2 mēnešu laikā.

Rūdis Saims

30 Aug, 2012
Sieva nokārtoja vadītāja apliecību citā autoskolā, bet braukšana vienalga diez ko viņai nepadevās. Nevarēja pat bērniem aizbraukt pakaļ, jo baidījās pa Rīgu viena braukt. Paņēmām braukšanas kursu Presto – iemācīja viņai braukt un iegūt pārliecību.
Full training

Create an application or conclude agreement

Choose a category
Choose a city, district
Choose your nearest branch
Choose the language and time of the lesson
Ask a question

Thank you for your question!

The administration will contact you shortly!

Report a mistake!

Thank you for your suggestion!

We will contact you if we have any questions.
We will review the suggestions carefully and make adjustments.