Автошкола Presto

Университет для автоводителей
  • Удобно - время обучение утром, днем и вечером
  • Легко - просто о сложном
  • Быстро - получение прав в кратчайшие сроки

Подать заявку на обучение

Филиал
Категория
Язык
Время

Почему эта автошкола?

Латвийская топ-2 по autoskolas.com
Программа лояльностиМЫ любим наших клиентов
Обоснованные претензии за вождение качество обучения вы получите деньги обратно

Отзывы

Simona Klodža

Tiesības nenāca viegli, bet tās nu ir kabatā. Paldies pasniedzējam Kasparam Kūlainim, kurš ļoti labi un saprotami salika visu pa plauktiņiem un prata pastatīt tā, lai paliek atmiņā un terijas eksāmenu var nokārtot ar pirmo. Kaut gan apmācību laikā nācās mainīt braukšanas instruktoru, priecājos, ka tā notika un izvēlējos taisni iet pie Raula Eglīša. Viņš iemācīja braukt droši un izprast likumus uz ceļa. Viņš vēlas redzēt izaugsmi un pie viņa, ja pats esi apņēmīgs, to var iegūt, viņš priecājas par katru izdevušos nodarbību, kā arī izanalizē kļūdas, lai tās uz nākamo nodarbību var apdomāt un vairs tās nepieļaut. Liels PALDIES, ar mani nebija vienkārši, bet cīnījāmies un nepadevāmies un rezultāts ir ļoti iepriecinošs - eksāmens nokārtots ar pirmo.

Подробнее ...
Andris Ārgalis

Prieks, ka Presto ir tik profesionāli un forši instruktori! Sāku mācīties braukt ar Aivaru Skrastiņu, kurš ielika pašus pamatus, tai skaitā spēcīgu noteikumu izpratnes bāzi, savukārt pēdējās nodarbības izbraucu ar Raulu Eglīti, kurš pilnveidoja manu braukšanas dinamiku un uzmanību. CSDD braukšanas eksāmenu nokārtoju ar pirmo reizi! Paldies! :)

Подробнее ...
Laura Zone

Lai arī grūti gāja ar autoskolas braukšanas eksāmenu, CSDD to noliku ar pirmo reizi. Liels paldies Ingaram, Regnāram un Zigmāram par ieguldīto darbu un pacietību apmācību procesā. Visi trīs kungi ir profesionāļi šajā nozarē un iemācīs braukt jebkuru kursantu.

Подробнее ...

Наши филиалы

ЦСДД

Обучение теории онлайн
Тест, конкурсы, призы
Пойти на экзамен
Результаты
Экзамен по вождению ЦСДД
Получить новости о движении очереди
Последние обновления: 11.10.2016. 10:16:12
Если хочешь подписаться на получение уведомлений про свободные места, присоединяйся к нам на Телеграм каналы уведомления:

Новости и социальные новинки мотошколы

Следите за нами в социальных сетях: До и после обучения:
Внимательно следи за информацией, публикуемой на странице мотошколы в Facebook, Dalder, Twitter, Draugiem.lv или Google+, чтобы получить скидку на теоретическое и практическое обучение вождению до 100%. Теоретическая подготовка водителей на высоком уровне
Следите за нами в социальных сетях:
Внимательно следи за информацией, публикуемой на странице мотошколы в Facebook, Dalder, Twitter, Draugiem.lv или Google+, чтобы получить скидку на теоретическое и практическое обучение вождению до 100%.
До и после обучения:
Теоретическая подготовка водителей на высоком уровне
Задать вопрос

Спасибо за Ваш вопрос!

Администрация свяжется с Вами в ближайшее время!