Singapūras Satīns izvēlas Presto

25 Jūn, 2019
Singapūras Satīns izvēlas Presto

Presto Autoskolas kursanti un sekotāji sociālajos medijos ir noteikti pamanījuši, ka Latvijā zināmās repa grupas Singapūras Satīns dalībnieki ir izlēmuši, ka beidzot ir laiks iegūt autovadītāja apliecību. Kāpēc viņi izvēlējās Presto Autoskolu un kuri no viņiem jau ieguvuši vadītāja apliecību?

Singapūras Satīns – skaļi un skandalozi!

Singapūras Satīns ir sava ceļa gājēji. Viņi atrod ceļu tur, kur tā pat nemaz nav. Paši reperi atzīmē, ka viņu izpildītā mūzika ir “super reps, mūsdienu rokenrols un prikolreps”. Viņi gana atklāti un necenzēti repo par aktuālām tēmām un izceļas ar savu progresīvo domāšanu un drosmi būt atšķirīgiem un unikāliem. Singapūras Satīns savos sociālajos tīklos un YouTube kanālā kopumā uzrunā vairāk nekā 45 000 sekotāju.

Singapūras Satīns - Tiesības 90 Dienās

Singapūras Satīns auto skolas solā jeb #Tiesības90dienās

Četri no hiphopa apvienības dalībniekiem – Jumbo XXL, Edavārdi, Nokio Katana un Su$i TakeØut 2019. gada sākumā izlēma, ka ir laiks beidzot saņemties un nokārtot tiesības. Īpašā projektā ar Presto Autoskolu dalībnieki atspoguļo savu mācību procesu 8 YouTube sērijās. Katrā no sērijām puiši izvirza mērķi, kas jāsasniedz līdz nākamajai sērijai.

1. sērijā Singapūras Satīns stāsta par savu līdzšinējo auto vadīšanas un autokursu pieredzi. Izrādās, ka lielākā daļa pie auto stūres nav sēdušies nekad, un pusei Presto būs viņu pirmā autoskola. Dalībnieki uzsāk sacensību – iegūt autovadītāja tiesības 90 dienās.

Singapūras Satīns - Tiesības 90 Dienās

2. sērijā grupas puišiem izveidojas īpašas attiecības ar Anniņu pirmās palīdzības kursos. Neiztrūkst neviltotas emocijas, kuras noteikti vērts redzēt “dzīvajā”! Gūstam ieskatu Edavārdu un Jumbo pirmajās braukšanas nodarbības, kurās instruktors Ivo Lipskijs pastāsta arī par Presto braukšanas žurnālu. Puiši īpaši uzslavē Ivo spēju nomierināt un palīdzēt pārvarēt uztraukumu. Uz skatuves repojot tas uztraukums tomēr ir pavisam citādāks…

3. sērijā Jumbo ir jau apmeklējis visas teorijas nodarbības un izņēmis 10 praktiskās braukšanas nodarbības, izvirzoties kā pirmais ceļā uz tiesībām. Edavārdi neatpaliek, savukārt Nokio Katana un Sushi Takeout nedaudz aizķērušies – gan bail no braukšanas, gan sanācis kavēt teorijas nodarbības. Pašdisciplīna mācību procesā ir fundamentāli svarīga!

Singapūras Satīns - Tiesības 90 Dienās

Tāpat 3. sērijā Evelīna Pārkere pieņem puišu izaicinājumu savstarpēji sacensties. Likmes ir augstas – ja Singapūras Satīns nokārtos tiesības pirms Evelīnas, viņa nodos savu Instagrama kontu uz vienu dienu; ja viņa iegūs tiesības pirms visi puiši to būs izdarījuši, viņi ierepos viņas vārdu kādā no jaunākajām dziesmām.

Evelīnas Pārkeres autoskolas progresam seko rakstā par viņu.

Un pirmais tiesības iegūst… Jumbo XXL!

4. sērija sākas ar aplausiem – pirmais B kategorijas autovadītāja apliecību iegūst Jumbo, paveicot to tikai 45 dienās, un pierādot, ka ikvienam ir iespējams veiksmīgi iemācīties vadīt auto tik īsā laika periodā. Edavārdi progress ir nedaudz lēnāks, un puiši apspriež mītu, vai ar likumā noteiktajām 10 minimālajām braukšanas nodarbībām ir pietiekami. Savus padomus dod augsti kvalificētie instruktori Reinis Bekkers un Sergejs Ivasjuta.

5. sērijā reperi izrāda skatītājiem savu crib – Presto Autoskolas telpas. Dalībnieki sarunājas ar skolas pasniedzējiem Rudīti Opelti un Zigmāru Jansonu par to, kā labāk un veiksmīgāk apgūt autoskolas teoriju.

Singapūras Satīns - Tiesības 90 Dienās

6. sērijā pagājušas jau 70 dienas kopš izaicinājuma sākuma. Apmācību seriāla varoņi iemēģina CSDD braukšanas eksāmena figūras. Jumbo veiksmīgi vada auto jau mēnesi un var citus ļoti gudri pamācīt, taču kā iet pārējiem? Edavārdi ir bijušas jau 23 praktiskās nodarbības, viņš pārzina CSDD figūras, un plāno saņemt vadītāja apliecību nākamais. Lai gan Nokio Katana un Sushi Takeout vēl jāpieveic autoskolas teorija, uz mērķi turpina iet ar apņēmību.

7. sērijā 90 dienu izaicinājuma beigas jau pavisam tuvu. Galvenā tēma ir CSDD braukšanas eksāmens, kuram gatavojas Edavārdi. Savukārt Sushi Takeout un Nokio Katana pieredze parāda to, ka katram kursantam ir savs mācību temps. Galvenais neapstāties! Puiši mēģina CSDD braukšanas eksāmena maršrutus augsti kvalificēta instruktora Reiņa Bekkera vadībā.

Singapūras Satīns - Tiesības 90 Dienās

8. sērija iezīmē izaicinājuma beigas. Dalībnieki atskatās uz 90 dienās piedzīvoto un pārdzīvoto, kā arī pārrunā expectations vs. reality. Uzzini, cik maksā tiesības, un ieklausies viedos vārdus par iešanu autoskolā. Lai gan nospraustie 3 mēneši jau pagājuši, ar to nekas nebeidzas! Puiši turpina mērķtiecīgi virzīties uz tiesību iegūšanu.

Ceļš uz tiesībām pēc izaicinājuma

Edavārdi autovadītāja apliecības iegūšana aizņēma nepilnus 6 mēnešus. Bloga raksts tiks papildināts, kad Nokio Katana vai Sushi Takeout tiks pie ilgi kārotajām tiesībām.

Singapūras Satīns - Tiesības 90 Dienās

Seko arī turpmāk #Tiesības90dienās sērijām – Singapūras Satīns ir iedvesmojuši neskaitāmus topošos šoferus nospraust šo pašu mērķi, reizēm pat radot azartu pārspēt apmācību seriāla zvaigznes.

Skatījumi
(0)
Komentāri
(0)

Komentāri

Autorizēties, lai komentētu ar:
Pilna apmācība

Izveido pieteikumu vai noslēdz līgumu

Izvēlies kategoriju
Izvēlies pilsētu, rajonu
Izvēlies tuvāko filiāli
Izvēlies nodarbības valodu un laiku
Uzdod jautājumu

Paldies par jautājumu!

Administrācija sazināsies ar Tevi vistuvākajā laikā!

Ziņot par kļūdu!

Paldies par Jūsu ierosinājumiem!

Jautājumu gadījumā mēs ar Jums sazināsimies.
Mēs rūpīgi izvērtēsim iesniegtos papildinājumus, lai veiktu uzlabojumus.