Privātums

Jūsu privātums mums ir ļoti svarīgs. Mūsu interesēs ir, lai Jūsu pieredze izmantojot internetu ir pēc iespējas patīkamāka un, lai Jūs ar pilnīgu drošību varētu izmantot interneta sniegto plašo iespēju klāstu pateicoties pieejamiem rīkiem un informācijai.

Esam sastādījuši šo privātuma politiku, lai demonstrētu savu viennozīmīgo atbalstu privātumam un drošībai. Šī privātuma politika skaidro, kā mūsu uzņēmums ievāc informāciju no visiem šīs mājaslapas apmeklētājiem. Iesakām ļoti uzmanīgi izlasīt šo informāciju. Šī privātuma politika ir atjaunota datumā, kas norādīts šīs lapas apakšā pie „Pēdējās izmaiņas”.

Personīgā informācija, ko ievāc mūsu uzņēmums un tās izmantošanas mērķi

Mēs ievācam informāciju no apmeklētājiem, kuri mūsu mājaslapā aizpilda divu veidu formas – jautājuma formu un kontaktformu. Personīgā informācija tiek ievākta tikai un vienīgi, lai kāds no mūsu komandas biedriem spētu sazināties ar attiecīgo personu. Neeksistē nosacījumi, pie kuriem šī informācija tiktu nodota trešajām personām.

Personīgās informācijas klasifikācija var neaprobežoties ar: vārdu, uzvārdu, profesiju, valsti, e-pasta adresi, tālruņa numuru un citu personīgu informāciju, kas no apmeklētāja puses tiek ierakstīta jautājuma formā. Mūsu komandas biedri var nosūtīt Jums jebkāda veida informāciju, kas saistīta ar šajā mājaslapā minētajiem produktiem vai aktivitātēm.

Datu Aizsardzība

SIA Presto Autoskola aizsargā klienta datus, izmantojot mūsdienu tehnoloģiju iespējas, t.sk. datu šifrēšanu, pārraidot datus (SSL šifrēšana).

Sīkdatnes un to izmantošana

Ar terminu “sīkdatnes” ir jāsaprot maza izmēra failu, kas var tikt ierakstīts Jūsu datora cietajā diskā, kad Jūs apmeklējat noteiktu interneta lapu. Mūsu uzņēmums var izmantot šos failus, lai vāktu, ierakstītu un dažkārt izsekotu informāciju, kas ir aprakstīta šajā sadaļā, kā arī, lai vāktu statistikas datus, kas uzlabos mūsu sniegto informāciju.

Uz kurieni sūtīt jautājumus, kas saistīti ar Privātuma Politiku?

Jebkādu jautājumu gadījumā sakarā ar Privātuma Politiku lūdzam Jūs sazināties ar mums caur Kontaktu sadaļu, kas ir izvietota mūsu mājaslapā.

Izmaiņas privātuma politikā

SIA Presto Autoskola patur tiesības pārrakstīt vai modificēt šo politiku, kā arī jebkuru citu informāciju, kas atrodama šajā mājaslapā, atjauninot saturu attiecīgajās sadaļās. Lietojot šo mājaslapu, Jūs piekrītat visiem noteikumiem un tajos veiktām izmaiņām. Lūdzam regulāri pirms lapas lietošanas caurskatīt šo Privātuma Politiku, lai Jūs apzinātos iespējamās izmaiņas.

 

Pēdējās izmaiņas:  28. novembris, 2018

Autortiesības © 2011-2018 SIA Presto Autoskola

 

Pilna apmācība

Izveido pieteikumu vai noslēdz līgumu

Izvēlies kategoriju
Izvēlies pilsētu, rajonu
Izvēlies tuvāko filiāli
Izvēlies nodarbības valodu un laiku
Uzdod jautājumu

Paldies par jautājumu!

Administrācija sazināsies ar Tevi vistuvākajā laikā!

Ziņot par kļūdu!

Paldies par Jūsu ierosinājumiem!

Jautājumu gadījumā mēs ar Jums sazināsimies.
Mēs rūpīgi izvērtēsim iesniegtos papildinājumus, lai veiktu uzlabojumus.