Evelīna Pārkere izvēlas Presto

14 Jūn, 2019
Evelīna Pārkere izvēlas Presto

YouTube blogere un Instagram zvaigzne Evelīna Pārkere, kuras vārds sociālo mediju aktīvajiem lietotājiem komentārus neprasa, izvēlējusies Presto Autoskolu B kategorijas tiesību iegūšanai. Kāpēc šī izvēle un kā viņai sokas pašlaik?

Evelīna Pārkere – Instagram un YouTube zvaigzne

Evelīna Pārkere ir dzimusi 2000. gadā. Plašāku atpazīstamību viņa ieguva ar savu YouTube kanālu, kuru izveidoja vien 13 gadu vecumā. Pašlaik viņas Instagram kontam seko vairāk nekā 107 tūkstoši, turpretī YouTube kontam – 69 tūkstoši sekotāju.

Sākotnēji Evelīna savos vlogos stāstīja par kosmētikas lietošanu un modes tendencēm (“Makeuparevelinu”), taču viņas kanāls ir audzis līdzi ar viņu pašu, un tagad viņa stāsta par savu personīgo dzīvi un skar citas jauniešiem aktuālas tēmas.

Vairākas reizes Evelīna pārsteigusi savus sekotājus ar ļoti emocionālām ziņām un atklājusi savu patieso būtību: “Mana ideālā dzīve tiek atspoguļota 4x4 square Instagram bildē, kur es smaidu, man viss ir labi, taču aiz tās ir 1000 kurmju raktas, tumšas takas, par kurām neviens nezina. Visiem ir stereotips, ka slavenībām/publiskām personām ir jābūt ideālām. Mēs esam tikai standarts. Mēs esam tādi kā visi, mēs arī esam cilvēki!”

Ceļā uz vadītāja apliecības iegūšanu

Evelīnas 2018. gada apņemšanos sarakstā bija vadītāja apliecības iegūšana. Lieki neatliekot nosprausto mērķi, 2018. gada augustā Evelīna uzsāka mācības Presto Autoskolā, par mācību procesu un progresu daloties ar saviem sekotājiem sociālajos medijos.

Kā Presto lielāko priekšrocību Evelīna atzīmē autoskolas pasniedzējus, kas teoriju pasniedz vienkārši un saprotami. Autoskolas teorijas kursu viņa jau ir pabeigusi, taču priekšā ir vēl autoskolas eksāmeni un braukšanas apgūšana ar automātisko ātrumkārbu.

Evelīna Pārkere izvēlas Presto

Augsti kvalificēts instruktors Zigmārs Jansons uzskata, ka tiesību nokārtošana Evelīnai ies viegli, novērtējot viņas līmeni ar 8 jau pēc pirmajām braukšanas nodarbībām.

Šarmantās Evelīnas gaitām autoskolā vari sekot līdzi Presto YouTube kanāla playlistē. Savos vlogos Evelīna stāsta par savu līdzšinējo pieredzi, bailēm un nedrošības sajūtu, ko palīdz pārvarēt Presto Autoskolas instruktori.

Lai arī mācības noris lēnām, jo Evelīnas dienas ir pilnas ar studijām, fotosesijām, filmēšanos un neskaitāmām citām aktivitātēm, progress ir redzams ar katru paņemto braukšanas nodarbību. Kā Evelīna pati saka, izdošanās formula ir motivācija un centība, ko var realizēt ar saprotošiem un atbalstošiem mācību spēkiem.

Evelīnas Pārkeres Instagram giveaway konkurss

Evelīnai patīk dažādi izaicinājumi, kas motivē un palīdz mācīties gan pašai, gan citiem. Tāpēc Evelīna ir izsludinājusi Instagram giveaway konkursu – kad viņa nokārtos autoskolas teorijas eksāmenu, viņa izlozēs vienu sekotāju, kuram būs neatkārtojama iespēja saņemt vadītāja apliecību bez maksas. Sīkāk par konkursu skaties šeit. Piedalies arī Tu!

Hiphopa apvienības Singapūras Satīns izaicinājums Evelīnai Pārkerei

Neilgu laiku pēc Evelīnas, apmācības Presto sāka arī 4 Singapūras Satīna dalībnieki. Puiši un Evelīna ir savstarpēji labi pazīstami, un Evelīna ir filmējusies viņu klipā dziesmai “Lemberghini”.

Draudzīgi zobgalīgā noskaņojumā, Singapūras Satīns #Tiesības90dienās 2. sērijā izaicināja Evelīnu Pārkeri, prasot, kā tad viņai iet ar tiesību iegūšanu. 3. sērijā Evelīna ar manāmu ugunīgumu izaicinājumu pieņēma. Abas puses vienojās – ja Singapūras Satīns dalībnieki nokārtos tiesības pirms Evelīnas, Evelīnai būs viņiem jānodod savs Instagram konts uz vienu dienu; ja Evelīna iegūs tiesības pirms puišiem, viņi ierepos viņas vārdu kādā no jaunākajām dziesmām.


Turpini sekot šim rakstam! Papildināsim to ar jaunāko informāciju par Evelīnas tiesību iegūšanas procesu.

Skatījumi
(0)
Komentāri
(0)

Komentāri

Autorizēties, lai komentētu ar:
Pilna apmācība

Izveido pieteikumu vai noslēdz līgumu

Izvēlies kategoriju
Izvēlies pilsētu, rajonu
Izvēlies tuvāko filiāli
Izvēlies nodarbības valodu un laiku
Uzdod jautājumu

Paldies par jautājumu!

Administrācija sazināsies ar Tevi vistuvākajā laikā!

Ziņot par kļūdu!

Paldies par Jūsu ierosinājumiem!

Jautājumu gadījumā mēs ar Jums sazināsimies.
Mēs rūpīgi izvērtēsim iesniegtos papildinājumus, lai veiktu uzlabojumus.