Presto autoskola apstiprina – Esmu pārliecināts autovadītājs!

09 Okt, 2013
Presto autoskola apstiprina – Esmu pārliecināts autovadītājs!js!

Varētu likties, ka tādas sajūtas kā nedrošība vai bailes pie auto stūres skar tikai autovadītājus, kas iemācījušies braukt tikai nesen, vai arī tos, kas uzskata, ka nespēs to iemācīties nekad. Patiesībā arī pieredzējušus autovadītājus pie auto stūres mēdz pārņemt šaubas un nedrošība, un pat bailes.

Šovasar veiktā CSSD pētījumā pat atklāts, ka teju puse Latvijas autovadītāju braucot izjutuši nāves bailes! Kas tam par iemeslu? Ir cilvēki, kas nejūtas droši braucot tumsā, kādam ir bailes no braukšanas ziemā uz apledojušiem ceļiem, bet citus dara nervozus apdzīšanas manevri pie liela ātruma. Taču vienīgais veids, kā pārvarēt bailes no braukšanas... ir braucot!

Ja vienmēr esi vēlējies justies drošāk uz ziemas ceļiem, iespējams, brauciens uz kāda apledojuša, brīva laukuma profesionāla autovadītāja – instruktora pavadībā būs tieši tas, kas nepieciešams.

Un tieši tāpēc – lai braukšana sagādātu prieku, nevis uztraukumus – Presto autoskola izlozes kārtībā dāvinās apmācību profesionāla instruktora pavadībā kādam, kurš atklās, kādas savas braukšanas prasmes viņš/ viņa vēlētos padziļināt.

Šīs iemaņas varēsi apgūt 2 stundu garajā apmācību programmā, lai uz ceļa justos vēl drošāk un būtu pārliecināts par savām autovadīšanas prasmēm. Atkarībā no gribētāju skaita tiks noteikts arī apmācību skaits, kuras izlozēsim.

Lai kā mums patiktu vai nepatiktu pārsteigumi, pie auto stūres nākas vien rēķināties ar to, ka uz ceļa pārsteigumi var gadīties vienmēr. Nav runa tikai par negaidītu meža zvēru uz lauku ceļa, bet arī par situācijām, kuras vadītājs var nokontrolēt pats – saspringts apdzīšanas manevrs uz lielceļa vai bīstamības situācijas intensīvā satiksmē pēc nogurdinošas darba dienas, kad uzmanība nedrīkst atslābt ne mirkli.

Lai arī cik prasmīgs autovadītājs nebūtu, pie stūres jāturpina būt modram, un tas nozīmē ne tikai iekļaušanos satiksmē, bet arī sekot līdzi pārējo satiksmes dalībnieku uzvedībai, lai paredzētu iespējamos notikumus uz ceļa un maksimāli izvairītos no bīstamības situācijām.

Gudrs autovadītājs

Runā, ka kļūdīties ir cilvēcīgi, taču kļūmes pie auto nav gluži tas, ko mēs vēlētos pieļaut. Pēc statistikas datiem autovadītājs pilsētā vidēji pieļauj 5 līdz 15 dažādas bīstamības kļūdas – tikai 15 minūšu laikā! Tas parāda, ka braukšanas prasmes nav jāapgūst tikai tiem, kas pie auto stūres sēžas pirmo reizi un ka mācīšanās vadīt auto nebeidzas vien ar braukšanas eksāmena nokārtošanu.

Ir prasmes, kuras nenāktu par ļaunu atsvaidzināt vai apgūt vēl labāk teju ikvienam auto vadītājam (kurš gan, lai ietaupītu uz pieaugošo degvielas cenu rēķina, negribētu iemācīties braukt ekonomiskāk!).

Dažas no autovadītāju raksturīgākajām kļūdām pieļauj pat vadītāji ar ilgu gadu stāžu, iespējams, tieši tāpēc, ka pie auto stūres jūtas pat pārāk droši: atslābusi uzmanība un koncentrēšanās, kā rezultātā nespēja savlaicīgi reaģēt uz bīstamības situācijām.

Savukārt jaunajiem vadītājiem var būt nedrošības sajūta vai pat bailes pie apdzīšanas manevriem, noparkošanās, braukšanas uzsākšanas slīpumā, utt. Taču to visu iespējams uzlabot, un mūsu instruktori palīdzēs gan ar padomiem, kā rīkoties dažādās bīstamības situācijās, gan kā pārvarēt bailes no braukšanas kopumā.

Gudrs autovadītājs

Presto autoskolas piedāvājums padziļināt zināšanas noderēs ne tikai svētdienas braucējiem. Neticami, bet pat tik vienkārša lieta kā auto stūres vai krēsla augstuma pieregulēšana palielina spēju izjust savu automašīnu, uzlabojot braukšanas prasmes.

Galu galā, auto vadīšanai būtu jānotiek ar baudu nevis bailēm no tā, vai bīstamās situācijās varēsi izvairīties no iespējama ceļu satiksmes negadījuma. Tāpēc mēs piedāvājam atsvaidzināt, padziļināt un no jauna apgūt drošas, ekonomiskas un gudras braukšanas prasmes.

Lai piedalītos akcijā, ienāc mūsu Facebook lapā, spied Like and Share un pastāsti mums komentāros, ko vēlies apgūt Tu vai arī kāds Tev zināms cilvēks!

Pieteikties kursiem!

Skatījumi
(0)
Komentāri
(0)

Komentāri

Autorizēties, lai komentētu ar:
Pilna apmācība

Izveido pieteikumu vai noslēdz līgumu

Izvēlies kategoriju
Izvēlies pilsētu, rajonu
Izvēlies tuvāko filiāli
Izvēlies nodarbības valodu un laiku
Uzdod jautājumu

Paldies par jautājumu!

Administrācija sazināsies ar Tevi vistuvākajā laikā!

Ziņot par kļūdu!

Paldies par Jūsu ierosinājumiem!

Jautājumu gadījumā mēs ar Jums sazināsimies.
Mēs rūpīgi izvērtēsim iesniegtos papildinājumus, lai veiktu uzlabojumus.