Latvijā modernākā autoskolas mājas lapa

16 Feb, 2017
Latvijā modernākā autoskolas mājas lapa

Būt universitātes līmeņa autoskolai nozīmē vairāk kā saistošus pasniedzējus un profesionālus instruktorus – tas nozīmē arī iet vienā solī ar tehnoloģiju attīstību un kursantu prasībām.

Jaunajā Presto Autoskolas mājas lapā piedāvājam vairākas jaunas funkcijas, kas gan atvieglo kursantu ikdienu, gan optimizē administrācijas darbu.

Pieteikties apmācībām Presto Autoskolā ir pavisam vienkārši – atliek tikai izvēlēties sev ērtāko filiāli, apmācības kategoriju, apmācības valodu un sev vēlamos laikus no piedāvājuma. 

Distances līgums

Ne tikai esam pirmie, kas Latvijā ievieš šādu pakalpojumu, bet esam līderi arī Eiropas līmenī, jo nekur citur šādu ekskluzīvu pakalpojumu neesam manījuši.

Noslēgt līgumu ar autoskolu ir kļuvis vēl vienkāršāk – to var izdarīt tik vien kā 3 minūšu laikā mūsu mājas lapā. Distances līgumu var noslēgt gan par braukšanas apmācībām, gan par teorijas kursu. Līguma noslēgšanas brīdī vari veikt apmācības apmaksu. Ietaupi laiku, kurš citādi būtu jātērē nākot pie administrācijas uz autoskolas filiāli!

Elektronisks pieraksts braukšanas nodarbībām

Tās dienas, kad braukšanas nodarbības bija jāsaskaņo ar savas autoskolas instruktoru viņam ērtajos un brīvajos laikos, kas ne vienmēr saskanēja ar Tavu grafiku, ir pagājušas.

Visiem braukt interesentiem piedāvājam sevišķi ērtu elektronisko plānotāju, kurā var redzēt pieejamos instruktorus Tev izdevīgajās dienās un ērtākajos laikos (tai skaitā arī brīvdienās un svētku dienās) - elektroniskais pieraksts uz braukšanas nodarbību ir veicams ar pāris klikšķiem. Atliek tikai noslēgt braukšanas distances līgumu un veikt iemaksu par nodarbību.

Mācoties braukšanu pie vairāk kā viena instruktora var apgūt autovadīšanas prasmes īsākā laikā un ātrāk iegūt autovadītāja apliecību. Arī citu autoskolu kursanti var izmantot šo Presto Autoskolas pieraksta sistēmu – tā ir Tava izvēles brīvība, un Tev ir tiesības uz to!

Braukšanas apmācībām var pieteikties arī jau esošie šoferi, kas vēlas atsvaidzināt savas zināšanas par dalību intensīvajā ceļu satiksmē, kā, piemēram, pensionāri vai tie, kas bieži nesēžas pie stūres.

Medicīniskā izziņa

Ar Presto Autoskolu izej Medicīnisko Komisiju tikai 30 minūtēs. Mēs piedāvājam vienu no lielākajiem Medicīniskās Komisijas tīkliem Rīgā, sniedzot Tev iespēju izvēlēties sev izdevīgāko no vairākiem veselības centriem - tuvāk mājām, tuvāk darbam vai tuvāk skolai. Veic Medicīniskās Komisijas apmaksu mājas lapā, saņem apmaksas apliecinājumu e-pastā un dodies uz savu veselības pārbaudi, izlaižot kases rindas. Ietaupi laiku katrā solī!

Apmaksa caur mājas lapu

Jaunie autoskolu noteikumi nosaka, ka maksāt instruktoram par braukšanas nodarbībām ir pretlikumīgi – visām samaksām jānotiek caur autoskolu. Taču tas nenozīmē, ka Tev ir jānāk uz autoskolas filiāli iemaksas veikšanai – apmaksā braukšanas nodarbības u.c. autoskolas pakalpojumus caur savu Presto Autoskolas profilu, ietaupot laiku.

Skatījumi
(0)
Komentāri
(0)

Komentāri

Autorizēties, lai komentētu ar:
Pilna apmācība

Izveido pieteikumu vai noslēdz līgumu

Izvēlies kategoriju
Izvēlies pilsētu, rajonu
Izvēlies tuvāko filiāli
Izvēlies nodarbības valodu un laiku
Uzdod jautājumu

Paldies par jautājumu!

Administrācija sazināsies ar Tevi vistuvākajā laikā!

Ziņot par kļūdu!

Paldies par Jūsu ierosinājumiem!

Jautājumu gadījumā mēs ar Jums sazināsimies.
Mēs rūpīgi izvērtēsim iesniegtos papildinājumus, lai veiktu uzlabojumus.